logo

Zarejestruj się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym, który dowie się o nowych produktach, ofertach VIP, funkcjach blogowych i innych.

Czerń i biel rządzi w świecie ozdób naściennych!

Przez Wysłany dnia 0 2 minut, tylko! 635 odsłony

Ostatnimi czasy połączenie czerni i bieli zrewolucjonizowało polski rynek ozdób naściennych. Okazuje się, że nie tylko Polacy coraz chętniej po to rozwiązanie sięgają, cieszy się ono sporym zainteresowaniem na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że sporo osób wraca do sprawdzonych rozwiązań, wybierając prostotę oraz minimalizm jako wiodące cechy urządzonych przez siebie wnętrz.

W jakich przestrzeniach pojawiają się ozdoby czarno – białe?

Tak naprawdę niezwykle trudno byłoby w pełni jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć. Dlaczego? Okazuje się bowiem, iż nadają się one właściwie do każdego typu przestrzeni. Bardzo często stają się głównym elementem dekoracyjnym w rodzinnym salonie – trzeba przyznać, że jeśli króluje tam prostota, jest to przysłowiowy strzał w dziesiątkę i rozwiązanie zasługujące na uwagę.

Sypialna to przestrzeń służąca wypoczynkowi i relaksowi. Wiadomo, że czerń i biel jak najbardziej temu sprzyja, sprawia bowiem, iż w pomieszczeniu panuje spokój i harmonia. Można wybierać spośród szeregu niezwykle interesujących egzemplarzy – w grę wchodzą bowiem zarówno obrazy, jak i tapety oraz fototapety. Warto wprowadzić to rozwiązanie do swojego sypialnianego wnętrza – przekonują specjaliści z branży aranżacji wnętrz. więcej na temat tego typu ozdób przeczytać można na blogu https://www.fototap.pl/blog/. to miejsce w sieci, które z całą pewnością jest godne uwagi!

Kuchnie Polaków także coraz częściej urządzone są minimalistycznie, z dużą dawką prostoty. W nich także stylowe obrazy z bielą i czernią w roli głównej się przydadzą – podobnie wygląda to w przypadku przestrzeni łazienkowych.

A co z przedpokojami? W przeważającej ilości przypadków są one niewielkich rozmiarów, przydałby im się zatem element, który by je optycznie w powiększył. Według specjalistów fototapeta 3d, w przypadku której biel będzie zdecydowanie przeważała nad czernią, to przysłowiowy strzał w dziesiątkę na takiej właśnie przestrzeni.

W krainie bieli i czerni – modne ozdoby!

Oczywiście elementy naścienne muszą być jedynymi biało-czarnymi elementami dekoracyjnymi w danym miejscu. Świeczki, zasłony, poduszki, dywany – nie brakuje także innych ozdób, w przypadku których te właśnie barwy rządzą niepodzielnie!

XOXO

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz? Dodaj komentarz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *