logo

Zarejestruj się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym, który dowie się o nowych produktach, ofertach VIP, funkcjach blogowych i innych.

Dlaczego coraz częściej stosujemy we wnętrzach parawany?

Przez Wysłany dnia 0 2 minut, tylko! 503 odsłony

Trzeba przyznać, że od kilku sezonów parawany przeżywają swój wielki renesans. Trudo wszak dziwić się temu, jest to bowiem jednocześnie interesująca dekoracja oraz sposób na oddzielenie różnych stref w jednym wnętrzu. Co warto o nich wiedzieć i kto powinien zdecydować się na ich zakup? Sprawdźmy, co radzą eksperci z branży aranżacji wnętrz!

Parawany do dużych oraz średniej wielkości wnętrz

Raczej nie sprawdzą się one w mikroskopijnych pokoikach – to oczywiste. Gdy jednak myślimy o sporych rozmiarów otwartej przestrzeni, dużym lub średniej wielkości pokoju, jak najbardziej mogą być zastosowane. Warto wiedzieć o tym, iż przed wiekami bardzo chętnie używano ich na Dalekim Wschodzie, miały wówczas jednak nieco inne przeznaczenie. Ludzie chronili się bowiem dzięki nim przed przeciągami, które im doskwierały. Dziś zaś mamy na myśli bardziej walory praktyczne oraz funkcjonalność niezwiązaną jednak z przeciągami w mieszkaniu.

Duże, mniejsze, z rozmaitymi nadrukami!

Na szczęście zadbano bardzo o różnorodność, gdy chodzi o parawany. To właśnie dzięki temu każdy klient może znaleźć tutaj dokładnie taki model, który w stu procentach spełnia jego wymagania. Do wyboru są egzemplarze mniejszych oraz większych rozmiarów, utrzymane w stylu rustykalnym, prowansalskim, nowoczesnym, kolonialnym, minimalistycznym, boho. Więcej na ich temat przeczytać można na blogu https://www.fototap.pl/blog/.

Na szczęście ceny tego typu ozdób (zwanych innymi słowy przenośnymi meblami) nie należą do wysokich, dlatego też każdy pozwolić sobie może na zakup. Podkreślmy wyraźnie ich mobilność, wszak można przestawiać je w dowolne miejsca, zmieniając nieco aranżację całego pomieszczenia.

W jakich wnętrzach stosujemy parawany? Najczęściej pojawiają się one na dużych otwartych przestrzeniach loftów, często dekorują także sporych rozmiarów salony. Sięgają po nie bardzo chętnie właściciele salonów piękności, fryzjerskich oraz SPA. Nic dziwnego, wszak to rozwiązanie modne, wygodne i z tradycjami!

 

XOXO

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz? Dodaj komentarz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *