logo

Zarejestruj się, używając swojego adresu e-mail, aby być pierwszym, który dowie się o nowych produktach, ofertach VIP, funkcjach blogowych i innych.

Polacy coraz częściej nadają swoim starym drzwiom nowe życie!

Przez Wysłany dnia 0 2 minut, tylko! 552 odsłony

Trzeba przyznać, że jest to trend coraz bardziej popularny. Kompletnie nas to nie dziwi, wszak nowe drzwi to niemały wydatek, a niekiedy stare, zniszczone, nadszarpnięte zębem czasu egzemplarze prezentują się po prostu bardzo kiepsko. Na szczęście od pewnego czasu istnieje jednak genialne rozwiązanie, które pozwala na to, by starym drzwiom nadać nowe życie, sprawiając, by służyły na m dużej. O czym mowa? Sprawdźmy to!

Fototapety na drzwi znakomitym rozwiązaniem!

Od niedawna w sklepach ze stylowymi modelami służącymi dekorowaniu przestrzeni kupić możemy fototapety na drzwi. Trzeba przyznać, ze prezentują się zjawiskowo, a ich imponujący wybór sprawia, iż każdy znajdzie dla siebie odpowiedni egzemplarz. Utrzymane w jasnej i ciemnej tonacji kolorystycznej, reprezentujące styl boho, prowansalskim, retro, vintage, loftowy, industrialny, kolonialny – naprawdę jest w czym wybierać.

Ciągle pojawiają się nowe egzemplarze, wszak ich projektanci bardzo dbają o różnorodność. Warto wspomnieć także o zaletach typowo praktycznych takiego rozwiązania(wszak o zaletach natury estetycznej można byłoby pisać bardzo długo). Na pewno na szczególną uwagę zasługuje łatwość montażu, bowiem stare drzwi zamienić można we zupełnie nowe, barwne modele w zaledwie kilka chwil.

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wygląda kwestia jakości. Na szczęście jednak i tutaj nie ma się o co martwić, bowiem projektanci zadbali o każdy szczegół, by fototapety na drzwi były trwałe, wykonane solidnie i wytrzymałe. Przez wiele lat będą zatem wspaniale służyły domownikom, pozostając w dokładnie takim stanie, w jakim były w dniu zakupu.

Nowe drzwi? To zbędny wydatek!

Bardzo wiele osób stwierdza, że nie ma najmniejszego sensu kupowanie nowego egzemplarza, gdy do dyspozycji mamy dziś tak nowatorskie i sprawdzone zarazem rozwiązanie. W pełni się z tym zgadzamy!

XOXO

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co o tym myślisz? Dodaj komentarz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *